Bestuur en Werkgroepen

E-mail secretariaat:  secretaris@breda.knnv.nl
Postadres secretariaat:  Hortensiastraat 4b, 4818GM Breda

Samenstelling bestuur:

VoorzitterEgbert Veenvoorzitter@breda.knnv.nl
SecretarisRico Bongaartssecretaris@breda.knnv.nl
06 538 903 09
PenningmeesterLiesbeth van der Sluijspenningmeester@breda.knnv.nl
Leden


Adviseurs van het bestuur

Jan Woolderink


Erik van der Hoeven
Wiet Kerkhoven

Werkgroepen:

AmfibieënwerkgroepErik van der Hoeven breda@knnv.nl
Bodem en landschap werkgroepJohn Vegt breda@knnv.nl
Libellen werkgroepJeroen Stoutjesdijk breda@knnv.nl
MossenwerkgroepErik-Jan Beenackers breda@knnv.nl
Paddenstoelen werkgroepPiet van Iersel breda@knnv.nl
PlantenwerkgroepJacques Roversbreda@knnv.nl
VissenwerkgroepMerlijn Hoftijzer breda@knnv.nl
VlindergroepJan Woolderinkbreda@knnv.nl
ZoogdierenwerkgroepWouter Schuitema Breda@knnv.nl

Overig:

ExcursiesBestuur06-53890309breda@knnv.nl
WebsiteRico Bongaarts en Jan Woolderink06-53890309breda@knnv.nl
NieuwsbriefRico Bongaarts en Jan Woolderink076 503 30 18breda@knnv.nl
LedenadministratieRico Bongaartsledenadministratie@breda.knnv.nl